Points of You

Updated: May 14, 2020

Points of You™ ir viena no vadošajām kompānijām, kas vada un rada treniņus, lai attīstītu cilvēkus. Efrat Shani un Yaron Golan radīja šo spēli Izraēlā. Šobrīd tā ir vairāk 147 pasaules valstīs un 19 dažādās valodās. 2017.gadā tiek svinēta 10.gadu jubileja.Points of You™ koncepcija

Mēs ticam, ka visam pasaulē ir savs skatu punkts. Cilvēki, priekšmeti, vietas, emocijas. Par savu skatu punktu – par to ir viss. Jo vairāk mēs kustamies, jo vairāk mēs ieraugām. Šī kustība ir mūsu skatu punkts. Tā ir mīkla, meklējumi, deja. Tas padara mūs modrus, ieinteresētus...

Negaidītais - ir precīzs. Un tieši tas ir galvenais Points of You spēlē. Pati spēle sastāv no fotogrāfijas kartītēm, kurās ir dabas skati, cilvēki, priekšmeti, vārdi. Points of You metode balstās uz to, ka tiek savienotas smadzeņu puslodes – emocionālā un radošā ar loģisko un analītisko. Skatoties uz attēlu un vārdu, tiek nodarbināts abas smadzeņu puslodes, kas dod vislabāko rezultātu.

Dalībnieks izvēlas kādu no attēliem, kas uzrunā visvairāk un tad interpretē to savā īpašā veidā. Ko es redzu attēlā? Kādas emocijas tas manī raisa? Kā tas ir saistīts ar mani un manu jautājumu, sapni? Dažreiz dalībniekiem tiek iedots attēls, citreiz fotogrāfijas tiek savstarpēji samainītas, papildinātas ar kādu īpašības vārdu vai jautājumu. Tas reizē ir aizraujoši, un negaidīti.

Aiz negaidītā ir precīza ziņa, kas palīdz atrast pašiem sevi. Blakus efekts – mēs ne vienmēr gribam to ieraudzīt un atzīt. Un spēle atļauj atklāties tieši tik daudz, cik pats esi gatavs. Attēli ir kā karte, bet uzraksti jālasa pašam un ceļš, pa kuru doties, arī jāizvēlas pašam. Šajā brīdī rodas savs plāns – pirmie soļi, Exceel darba lapa, trīs galvenie uzdevumi.

Points of You personības attīstības spēle derēs ikvienam (individuāli vai grupās), kurš grib:

· Laiku sev un attīstīt sevi

· Atrast jaunus skatu punktus, mērķus un sapņus

· Atrast negaidītus risinājumus

· Saliedēt kolektīvu

· Pieņemt lēmumus

· Ieraudzīt vērtības

· Atklāt no jauna sevi un savu identitāti.

Points of You spēles var elastīgi piemērot jebkurai auditorijai (grupās, individuāli) - atkarībā no treniņa tēmas un izvirzītā mērķa .

25 views0 comments

Recent Posts

See All