Misija: Talanti un bremzītes

Updated: 7 days ago


Transformācijas spēle.


Spēles sākumā ir pieprasījums – ko gribu par sevi noskaidrot – savu misiju, talantus, iespējas, bremzējošos faktorus. Sevis izpratne, kādas pēdas es varu atstāt pasaulē, ko es varu darīt? Kas šobrīd notiek? Kas manī ir? Kādi ir mani plāni, lai sāktu kustēties tajā virzienā.

Misija – sava potenciāla atklāšana, darbs, - Kā paaugstināt savus ienākumus? Kā atrast sevi? Gribu veidot attiecības – ko darīt? Vajag vairāk laika sev – kā to sasniegt? Kādā virzienā attīstīties? Atrast savus talantus? Kāda ir mana misija ar saviem esošajiem talantiem un īpašībām?

Spēle kā ceļojums labirintā. Tikai esot godīgs varēsi atrast savu zelta atslēdziņu.

Spēlē ir attīstības lauciņi – kas tevi attīstīta, bremzītes – kas bremzē un talantu lauciņi.

Katru lauciņu var skatīties caur balansa prizmu – kā tas līdzsvaro tavu dzīvi, vai kaut kas nav par daudz.

Spēlei ir 3 etapi-

1.etaps. Mani talanti, stiprās puses, savs potenciāls. Bremzītes un gāzītes. Pirmajā etapā palielinās apzinātība par sevi, ko vari. Apzināties, ka man ir ko dod pasaulei, atrast savus resursus. Tāda kā SVID analīze caur spēli, lai varētu virzīties tālāk. Mēs varam dzīvot daudz labāk, kad apzināmies, ko un kā varam dod šai pasaulei. Bieži rodas jautājums – ko tad es. Tā nav, katram ir ko dot šai pasaulei, tāpēc svarīgi to ieraudzīt un saprast, pieņemt.

2.etaps – Savas misijas realizācija. Sociālā pasaule. Manas attiecības ar cilvēkiem. Kādas īpašības vajag attīstīt? īpašības, lai es varētu atvērt sevi pasaulei un savai misijai. Uz kādām īpašībām un darbībām ir jāpievērš uzmanība, lai izprastu savu misiju. Attīstība – kas mani var attīstīt. Kādas lietas vai darbības attīsta cilvēku, lai viņš sāktu realizēt savu misiju. Kas mani attur atvērties pasaulei. Kāpēc neīsteno savu misiju vai nesaproti, kas ir tava misija (iespējams, ka tas ir par daudz, uz ko skaties un koncentrējies savā dzīvē.

3.etaps – ko es dabūšu no savas misijas realizēšanas. Ko jutīšu es iekšēji un ko citi saņems un sajutīs no manis, ja realizēšu savu misiju. Kādu vērtību es dodu šai pasaulei? Šajā aplī cilvēks atrod to pamatu, ka tas ko viņš dara ir lielāks nolūks un mērogs, pat ja viņš šobrīd to neredz. Kā viņa darbības var palīdzēt citiem.

Spēli var spēlēt grupās (max 6 cilvēki) un individuāli. Spēles laiks 3,5 stundas.

Spēli vada sertificēta spēles trenere Joanna Kristīne Golubeva (https://www.transformationtraining.org/)

36 views0 comments

Recent Posts

See All