"Dejojošā ar vilkiem"

Transformācijas spēle Sievietēm


Katrai sievietei dzīvē ir daudz lomas, dažreiz mēs "iekrītam" kādā un netiekam ārā. Vai arī mēs domājam - vai es esmu pietiekami laba? Varbūt neizdodas noteikt personīgās robežas? Vai škiet, ka prieka dzīvē ir par maz? Gribas ģimeni - bet neizdodas izveidot? Vēlies realizēties profesionāli - kaut kas nesanāk?

Šī transformācijas spēle ir lielisks rīks, lai sievietes atkal ieraudzītu sevi un savu skaistumu, sabalansētu lomas un celtu savu pašapziņu.

Spēlē darbojamies ar 8 arhetipiem - īkstīti, laupītāju, princesi, karalieni, sievu, māti, viedo un dievieti. Sīkāk par katru var noskatīties video https://www.youtube.com/watch?v=EUy_xtpEvl0&t=334s

Spēle notiek mazās grupās līdz 6 cilvēki, aptuveni 3-4 stundas ilgi, lai var kārtīgi sevi izpētīt un atrast jaunus spēkus.

Katra dāma nāk ar savu pieprasījumu un tad spēles gaitā arī atklājām spēcīgās puses, stiprinām vājās un dodam atbalstu sev un cita citai.

Spēli vada transformācijas koučs Joanna Kristīne Golubeva. Ja ir jautājumi - raksti. Drīkst spēli arī pasūtīt draudzeņu kompānijai, individuāli spēlēt.

45 views0 comments

Recent Posts

See All